Beckham Avrupa hareketini gözlemliyor

Beckham, son iki kışı AC Milan’da Los Angeles Galatasından ödünç aldı, ancak bu hareketin tekrar olmayacağını kabul etti ve Manchester United’ın dışındaki tüm Premier Lig kulüplerini devretti.
35 yaşındaki çocuk şöyle dedi: “Bu sefer AC Milan’a geri dönmeyeceğim çünkü bu kadar kısa bir süre için kadroya gidemiyorum. Ama tutmak istediğim bir yere geri döneceğim. kendimi tekrar İngiltere’ye çağırılma şansı yakaladım ve kendime sakladım. Bunu yapmak için bir yer olmalıyım, böylece parmak çarpı geçtim.
Major League Soccer sezonunun Galaxy ile yeniden başlaması Mart ayına kadar başlamamış olan Beckham, geçmişte Arsenal ile antrenmanını tekrar kazanmak için antrenman yaptı, ancak United dışında bir diğer Premier Lig kulübü için oynama tekliflerine direnecek ve şansını kabul etti. bunların uzak.
Şöyle ekledi: “Yaklaşık sekiz yıl önce ayrıldığımdan beri her zaman Premier Ligi’nde oynamayı özledim.
“Dünyadaki en rekabetçi ve harika bir lig. Belki de bir gün buraya geri döneceğim ama her zaman bunun Manchester United için olacağını söylemiştim. Bu konuda nefesimi tutmuyorum. beklemek ve görmek zorunda kalacaklar.Ama kesinlikle Preston değil (gençken kredi oynadığı yer) – orası çok soğuk!
Beckham, Mart ayında yırtıcı bir Aşil tendonuna maruz kaldığından beri İngiltere için oynamadı ve onu Dünya Kupası’ndan uzak tuttu, ancak Galaxy için başarılı bir dönüş yaptı.
Beckham, “Vücudum yaralanmamdan sonra harika hissediyor” dedi. “Her zaman bunu tekrar düzene sokmam gerektiğini ve formda kalmam gerektiğini ve göreceğimizi söyledim.”
BBC spor kişiliğinin yaşam boyu başarı ödülü ve Pazar gecesi BBC ödüllerinde büyük ve İngiliz sporunun iyiliğinden iki dakikadan uzun süren ayakta alkışlanan ayakta alkışlanan Beckham, derinliklerinde şaşkınlık olduğunu kabul etti. ona karşı hissetme.
“Bu bir izleyici kitlesinden aldığım en iyi tepkilerden biriydi ve onlara teşekkür etmeliyim, çünkü bu inanılmazdı” dedi. “Gözyaşlarını geri çekmeye çalışmalıydım çünkü karımın duygusallaştığını görebildim ve annem her zamanki gibi hışırdıyordu. Çocuklarım da oraya oturdu ve beni uçtan uca çevirdi.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir