Cesc Fabregas: Korkuyoruz

“Bazen büyük oyunlar kaybetmekten korkuyoruz” dedi. “Gerçekten bunun için gitmiyoruz ve geri çekilmeyi ve muhalefetin ne yapacağını görmeye çekiyoruz.
“Onları sorunlara yol açıp oyuna kendimiz hakim olmak yerine, onların ne yaptıklarını ve gün içinde ne kadar iyi olduklarını görüp göremeyeceğimizi göreceğiz.”
Arsenal kaptanı Fabregas, geçtiğimiz hafta Eski Trafford’taki yenilgisinde bir hamstring sakatlığından geri dönüş yaptı ve United’ın fiziksel olarak Arsenal’e hakim olmasından sonra korkularını açığa vurdu.
İKİ WORTH £ 2,500 İÇİN BİR LÜKS HIZLI SEYAHAT WIN!

    “Bizden daha saldırganlardı” dedi. “Bu mevsimi kaybetmemekle gelen bir inanca sahipler.
“Futbolun güven ve zihniyet hakkında gittikçe daha fazla olduğunu fark ediyorum. Bazen doğru olanı yaparsın, ama eğer insanlar sana doğru olmadığını söylerse, ona inanmaya başlarsın. ”
Ayın başında Premier Lig’in başına geçtikten sonra, Fabregas, Arsenal’ın Old Trafford’da yenilgiden korktuğunu söyledi.
“Gecedeki fark, kaybetmekten korktuğumuz ama kazanma korkusu olmadıklarıydı” diye ekledi. “Bu bizim kafalarımızda oynadı.”
Fakat Fabregas, Arsenal’in şu an United, Chelsea ve Manchester City’yi oynaması nedeniyle şampiyonluk konusunda iyimser. “Hepsi Emirates’e geldiler ve evde kimseyi yenebileceğimizi biliyoruz” diye ekledi.

    18 Ocak’ta Japonların ileriye doğru Ryo Miyaichi’yi imzalamasını onaylayan Müdür Arsene Wenger, oyuncularının Noel Günü’nde eğitim görmesini bekliyor.
Dedi ki: “Manchester United, Manchester City, Chelsea ve Liverpool’da oynadığımızı unutma, bu yüzden çok güçlü bir pozisyondayız” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir