Harris – Kenarımız var

Harris, WACA’da altı maç cezasını aldı – Mitchell Johnson gibi, maçın dokuzundaydı – İngiltere üçüncü akşam ve dördüncü sabah 267 koşu yaparak kaybedildi. Ve kendi kariyerinin en iyi performansından sonra, Harris zaten İngiltere’nin MCG’de işleri dönüştürmek için zor bulabileceğini düşünüyor.
“Hafta boyunca çok uzaklara gidecekler ve çok çalışacaklar, ama sanırım o büyük Test’in içine doğru bir kenarımız olduğunu düşünüyorum” dedi.
Dünyanın en büyük spor stadyumlarından birinde, geleneksel bir evdeki ev desteği, herkesin ısırganlığını test edecek.
Harris hiçbir zaman atmosferi standdan ya da ortadan hiçbir zaman örneklemedi, ama dedi ki: “Yüz bin kalabalık, büyük bir fırsat. Her Noel’de otururken ve bir Avustralya’nın omurgadan aşağıya gönderen Boks Günü Testi’ni izleyerek.
“Aslında içinde oynamak, düşüncesi sizi gerginleştiriyor. İnanılmaz bir his olacak – eğer seçersem.
“Cerrahımdan önce dizimin arkasına bakacak bir metin buldum ve ‘yüz bin insan MCG’de keyif alacaksınız’ dedi. Bana harika bir duygu olacağını düşünüyorum. özellikle de şimdi 1-1 dizisiyle. ”
Harris, kronik diz yaralanmasının, iki hafta önce ya da Perth’de iki ya da daha fazla Test’in zorluğuna dayanmasını bekler.
İngiltere’ye karşı büyük bir iddiası olan bowlingini de geliştirebileceğine inanıyor.
“Ben bowledim yolu ile çok mutlu değildim – büyük olmadığım duygu,” dedi 47 yaşındaki turistler için altı onun ikinci vuruşlarını sonra tüm 123. “Olumlu”, bunun dışında altı tane telsiz aldım. Ama Melbourne’da çalışmak için birkaç şeyim var – ki bunu yapacağım. “

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir