Welcome, visitor! [ Login

 

5 yaşında, 4 millik sürüşten sonra babasının arabası çöker

  • Listed: 6 Ekim 2017 21:15

Description

Pedallara erişemeyecek kadar küçük çocuğun, yüksek güçlü Mitsubishi Shogun otomatik olarak düşük hızda sürüklendiği görülüyordu.
Kafasının üstünü sadece görebilen şok edici sürücüler, gümüş renkli off-roader’ın en fazla 10mph hızında durduğu için saat 07.00’da polisi çağırdı.
CHELTENHAM GOLD CUP GÜN! ÜCRETSİZ £ 100 Bahis için BURAYA TIKLAYINIZ …
Çocuğun endişeli babası 999’u aramaya başlarken, genç oğlunu ve arabasını Chichester, Batı Sussex yakınlarındaki evinden kayıp bulmak için uyandığını söyleyerek. Adlandırılmamış olan genç, A27 boyunca Tangmere’den Chichester’a doğru sürdü ve A285’te kuzeye dönmedi.

    Daha sonra, Pook Lane adında bir ülke yolunu kapatmadan önce, Goodwood hava alanından geçerek, motorlu bir yarış pistine dönüştü. Araba, Chichester’ın hemen dışındaki Lavant köyünde bir tuğlaya çarptığında, genç macerası sonunda sona erdi.
Bu sırada park edilmiş iki arabaya çarptı, geçen bir sürücüye baktı ve ilgili bir şoför tarafından takip edildi. Genellikle 3,2 litrelik bir dizel motorla gelen Şogun, dinlenirken şu şoför, şimdi ağlayan gençleri polis ve ambulans olarak çağırdı.
Oğlan St Richard’ın Hastanesi Chichester’a götürüldü ancak sarsılmaktan başka bir şey olmadı ve endişeli ailesiyle yeniden birleşti. Sussex trafik polisinin PC Mark Ryan, “Oğlan ve diğer yol kullanıcıları şans eseri bir kaçışa sahiptiler, çünkü hiç şüphe yok ki herhangi bir aşamada ciddi bir çarpışma olabilirdi” dedi.

    Bir polis sözcüsü, “Ben, biraz sarsıldığı için oğlunun kaza geçirmesinden sonra ağlıyor olduğuna inanıyorum, ancak beş yaşındaki birine oldukça iyi sürüş yapmıştı. Bu tuhaf bir durum ve biz kimseye karşı harekete geçmeyeceğiz. “

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.