Welcome, visitor! [ Register | LoginRSS Feed

Post an Ad

 

 

Antalya Condomsuz Görüşen Bayan Bayan Esra

  • Listed: Nisan 18, 2018 4:17 pm

Antalya Escort İlan Açıklaması

Lampard, İngiltere’nin Welfley’deki Wembley’deki çatışmasından gelecek ay, Ancelotti’nin oyuncunun fıtık ameliyatından kurtulmak için daha fazla zamana ihtiyacı olduğunu ısrarla karşılayamayacağını söyledi. 32 yaşındaki orta saha oyuncusu bir aydır yok oldu ve Ancelotti, uluslararası moladan sonraya geri dönüş için çekişmeyeceğini iddia etti.
Ancelotti, “Frank Salı günü oynayamaz” dedi.
“Dinlenmesi için beklediğimizden daha fazla zamana ihtiyacımız var. Uluslararası moladan sonra bir sonraki oyuna hazır olacak. O, milli takım için oynayamayacağı için bizde oynamadı.”
Chelsea, Cumartesi öğle saatlerinde Eastlands’da bir Carlos Tevez şampiyonuyla Manchester City karşısında sezonun ilk yenilgisini yaşadı, ancak Ancelotti büyük ölçüde ilgisiz kaldı.
Neyse ki, Barclays Premier League’in başka bir yerinde, Blues’un hala masanın üst kısmında üç puanlık bir kurşun olduğu için Chelsea’nin lehine çalıştı.
Ancelotti’yi kabul ederek “Arsenal’ın sonucuna şaşırdım, evde West Brom’a karşı kaybettiler.”
“Bu çok garip bir sonuçtu. Cumartesi gününden önce sezon boyunca yenilmemenin çok zor olacağını çünkü burada çok rekabetçiydim. Bu nedenle, bu yüzden rekoru kırılmış rekoru kaybetme konusunda üzülmeyiz, ama sabırsızlanıyorum, bir oyunu kaybettiğimiz son sefer olmayacak.
“Oyuncularıma tepki vermem. Futbol oynamalı ve dikkat etmeliyiz. Marsilya bu oyundan üç puan alacaktır çünkü ilkini kaybettiler.
“Marsilya iyi bir takım. Futbol atak yapıyorlar ve çabuklar. Oyuncularım rakiplerimiz hakkında her şeyi bilecekler ama asıl önemli olan kendi oyunumuz. Odakta kalmak zorundayız. Elimizden gelenin en iyisini yaparsak kazanabiliriz .”

Ad Reference ID: 6885ada532b72f8f

No Tags

47 total views, 3 today

  

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

To inquire about this ad listing, complete the form below to send a message to the ad poster.