Welcome, visitor! [ Login

 

Masraflar kraliyet yardımcısı aleyhine düştü

  • Listed: 3 Ekim 2017 22:45

Description

York Düşesine eski giyinme ekibi Jane Andrews, geçen Kasım ayında Maidstone, Kent yakınlarındaki East Sutton Park açık cezaevinde yürüdükten sonra iki gün boyunca kaçtı.
GENEL SEÇİM 2010: SON HABERLER ALIN VE BURADA ANALİZ …
Cezaevinden bir kaç kilometre uzaklıktaki Premier Inn otelinde bulunmuş ve o zamandan beri Londra’nın kuzeyindeki Holloway cezaevinde tutuklu bulunmakla suçlanıyor.
Ancak bugün, Kraliyet Kovuşturma Servisi, hapishaneden çıkarken zihinsel bir durumdan rahatsız olduğunu gösteren iki psikiyatrik rapor aldıktan sonra suçlamaları düşürme kararı aldığını söyledi.
Bir sözcüsü şunları söyledi: “Kraliyet Savcılık Servisi, Jane Andrews’u kanuni velayetten kaçma suçuyla yargılasının artık kamu yararına olmadığını ve dolayısıyla kendisine karşı suçlamanın reddine karar verdi.

    “Karar, davanın daha ayrıntılı bir incelemesinin ardından ve Jane Andrews’in bu suçtan önce suçlandığı zaman mevcut olmayan iki nöropsikiyatrik raporu değerlendirdikten sonra alındı.
“Mahkemeye bilgi verdik ve kararımızı savunduk.”
43 yaşındaki Andrews, Mayıs 2001’de Old Bailey’de yaşadığı erkek arkadaşı Tom Cressman’ın öldürülmesi nedeniyle hapse atıldı.
mutfak bıçağıyla sandığın içine bıçakladı ve evlenmeyi reddetmesinden sonra Eylül 2000’de kriket sopasıyla başını kıskanç bir öfke ile vurdu.

    En az 12 yıl hizmet vermesi emredildi ve Doğu Sutton Park’a taşındığında cezasını alana sadece sekiz buçuk yıl kaldı.
Kendisinin 2012’de şartlı tahliye için kabul edilmesi gerekiyor ancak kaçma ve zihinsel durum Şartlı Tahliye Kurulu tarafından dikkate alınacak.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.