Welcome, visitor! [ Login

 

Oyuncular ‘Aile ve Dostlar’ için Dünya Kupası gezileri ile Fabio Capello’nun öfkesini riske atıyor

  • Listed: 11 Ekim 2017 22:15

Description

Daily Express, birkaç oyuncunun eşleri, sevgilileri ve birden fazla durumda aileleri finale yükseltecek saygın bir seyahat uzmanıyla geçici düzenlemeler yaptığını biliyor.
Ancak Capello’yu rahatlatmak için WAG’lerin bittiğini açıkça ortaya koydu.
Bunun yerine, Güney Afrika’da yerini bir grup FAF bulacaktır. Soruşturmanın WAG’ler için yapılmış olup olmadığı sorulduğunda, uzmana “WAG’ler hakkında konuşmaktan daha fazla hoşlanmıyoruz, sadece arkadaş ve aile olarak adlandıralım” dedi.
Böylece FAF’ler doğar.
Capello, İngiltere takımının finale kalifiye olduğu için bunu açıkça yapmıştı; karanlık tonuyla süsleyen karısı eşlerinin ve kız arkadaşlarının geçmişte olduğu kanıtlanmış dikkat dağıtıcı şeyler istemiyordu.

    2006’da FA, oyuncuların ortaklarının seyahat ve konaklama yerlerini düzenlemiş ancak şimdi herhangi bir tura çıkarsa seyahatin kendisi için para ödemeleri gerekecektir.
Capello, her maçtan hemen sonra bir gün aile yakınlarını kısıtlamak istediğini söyledi.
Dedi ki: Biz tatil için değil, oynamak için oradayız. Oyuncuların aileleri ile bir günleri olacak. Haftada bir gün, her maçtan sonra olacak ve bu yeterli olacak. Bu kadar.”
Capello, 2006 yılında Baden-Baden’de bazı ortakların paparazzi-alaycı davranışlarının tekrarlanmayacağından sert davranıyor ve bu da Sven-Goran Eriksson’un kampanyasını köreltiyor.
Capello’ya Güney Afrika’nın tekrar bir sirk haline gelip gelemeyeceği sorulduğunda, “Hayır, kesinlikle değil” dedi.

    Daily Express, İngiltere’nin Rustenberg’de bulunma ihtimalinin yüksek olmasına rağmen şimdiye kadar plan yapmış olan oyuncular Sun City’de, eğitim kampının kuzeyindeki fakat bir saatlik bir sürüş mesafesindeki konaklama alanlarına bakıyor.
İncelenen oda, süit ve daireler, İngiltere’yi takip eden medyanın nereden geldiğine çok yakın.
Başka bir olasılık, FAF’lerin Mauritius’a güneşli bir tatil yapacakları ve sonradan tahsis edilmiş maç günleri için uçtuğu.
Uzman kaynağımız bize şunları söyledi: “Hiçbir para el değiştirmedi – en azından bizimle – henüz oyuncular FA’den daha fazla bilgi bekliyor” dedi.

No Tags

No views yet

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.